Герб і прапор села Котиківки

Герб: На геральдичному полі – геральдичне вістря, на зеленому фоні якого золотий колос що символізує дружність і злагоду мешканців села, родючу землю та заняття сільським господарством.

Геральдичне вістря – приналежність села до історико-етнографічного краю, який носить назву Покуття.

Зліва у геральдичному полі – срібний голуб на жовтому фоні, що є символом Святого Василія Великого, який є покровителем села в честь якого будується храм Божий.

Справа у геральдичному полі – малиновий козацький (мальтійський) хрест, на згадку про давні історичні часи, коли козацьке військо під проводом полковника Антона Ждановича в 1657 році проходило через село. За архівними даними кілька хлопців села записалися в козаки і пішли з ними в похід до Транссільванії. На честь цієї події було закладено над Трьома мостами каплицю Серця Ісуса Христа, яка в радянські часи (1980) роки знищена і мешканцями села в період незалежності України відновлена.

Жовтий фон під голубом і хрестом ознака високої духовності мешканців села, їх щедрість і благородність.

Геральдичне поле обрамлене картушем.

Герб увінчаний муніципальною короною з п’яти золотих колосків, що характеризує сільський статус місцевого самоврядування.

Прапор:
квадратне полотнище розділене лінією на два прямокутники, Верхній - жовтого, нижній – зеленого кольорів. На верхньому прямокутнику геральдичний символ - малиновий козацький (мальтійський) хрест.

Жовтий фон - ознака високої духовності мешканців села, їх щедрість і благородність.

Козацький хрест – славне історичне минуле села.

Нижній прямокутник зеленого фону символізує родючу землю та заняття сільським господарством.