У Івано-Франківському обласному художньому музеї 6 липня відкрилась виставка нашого земляка Михайла Дирбавки який є уродженцем с.Котиківка.

У Івано-Франківському обласному художньому музеї 6 липня відкрилась виставка нашого земляка Михайла Дирбавки який є уродженцем с.Котиківка, мешкав на вул. Федьковича 11. 

Хоча пан Михайло і проживає на Тернопільщині більше 50-ти років, душею він в рідному селі Котиківка, про що можуть говорити кілька його робіт де зображено рідну батьківську хату, та місцеві пейзажі. 

Протягом двох тижнів, починаючи із 6 липня всі охочі можуть спостерігати близько 50-ти робіт митця у Івано-Франківському обласному художньому музеї. 

Також автор зізнався, що має намір спрезентувати виставку у Городенці, проте перемовини про таку можливість наразі тривають. 

На відкритті виставки, за запрошенням автора, мав нагоду побувати сілський голова - Іван Вережак. Виступаючи перед гостями він подякував Михайлові Дирбавці за прекрасні твори, побажав натхнення, довгих років життя та нових захоплюючих дух творів.

Більше фото у альбомі на Фейсбук: ОФІЦІЙНА СТОРІНКА КОТИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *