Котиківка за роздільний збір сміття

Тиждень по Великодню, працівники благоустрою сільської ради, провели вигрузку вторинної сировини, із 4-х контейнерів для роздільного збору скла та пет-пластику.

У підсумку, на сміттєзвалище не потрапило 440 кілограм скла та 5 великих мішків пет-пластику.

Дякуємо мешканцям села за свідомий вибір - сортувати відходи, і за те, що не лінуєтесь, і приносите відсортовані скло та пет-пластик  до контейнерів.

Цього року, кількість місць із контейнерами для роздільного збору сміття планується збільшити.

За сприяння у вивезені зібраного та відсортованого скла та пет-пластику, дякуємо підприємцю, мешканцю села Василю Нагорняку, який постійно допомагає транспортом.

Також хочеться зазначити, що у приміщенні сільської ради, на 2 поверсі, встановлено ємність для збору відпрацьованих батарейок.

«Одна пальчикова батарейка містить багато небезпечних елементів, наприклад: нікель, цинк, свинець, деякі мають у своєму складі ртуть. Коли відпрацьована батарейка окислюється та потрапляє в землю, весь цей набір елементів потрапляє в ґрунтові води, 400 літрів води стають зовсім непридатними для вживання, забруднюються 20 квадратних метрів землі, а ми з Вами потім п'ємо ту воду, та використовуємо ґрунт. Це є основною причиною, через яку збір та сортування батарейок є гострою необхідністю», — наголошує Іван Вережак, сільський голова Котиківки.