Котиківська команда знавців - "Три Мости" розділила 3-тє місце у "Інтелектуальному Гопаку", який відбувся у Городенці цієї суботи.

Гра відбулась у приміщенні р-ну "Прикарпаття". Атмосфера під час гри була дружньою та приємною.

Ведучим та організатором гри виступив її автор та натхненник - Олександр Каглян

До участі зголосилось 11 команд, близько 70-ти учасників з цілого району.

Перше місце здобула команда "Та ти шо" (збірна жителів Городенки), друге місце посіла команда із Копачинців "Цвіт Каньйону", третє ж місце розділили минулорічні чемпіони - команда Городенківської гімназії "Міленіум" та команда села Котиківка "Три Мости"

Якщо у команді "Три Мости" було тільки троє учасників, серед яких тільки двоє Котиківчан, то у залі було ще як мінімум дві команди Котиківчан, це учні Городенківської ЗОШ №2, які теж показали хороші результати по грі.

Як зазначив організатор команди, сільський голова села Іван Вережак: "Дуже приємно, що Городенківщина повертає традиції інтелектуального дозвілля, пропонуючи та пропагуючи, новий національний інтелектуальний продукт - "Інтелектуальний Гопак"