ФК "Котиківка" обіграла Чернятинський "Обрій" з рахунком 1:0, і впевнено пройшла у наступний раунд у Кубку Району з Футболу

16 липня, на стадіоні с.Котиківка, місцева команда "Геліос" здолала суперника, Чернятинський "Обрій"  з рахунком 1:0 і впевнено пройшла у наступний раунд Кубка Городенківськог орайону із футболу серед дорослих.

Протягом першого тайму команди показалу практично рівну гру, вийшовши на перерив із нульовим рахунком, але вже у першій половині другого тайму, виконуючи штрафний удар команда Котиківки забиває перший і єдиний гол у цьому поєдинку, який і приносить перемогу госоподарям поля. Голом відзначився Антошко Микола.

Отож, вітаємо футболістів із перемогою, та запрошуємо всіх Котиківчан на наступні ігри нашої команди!